Zadowolonych klientów

mniej lub bardziej :)

+250

+900

Wykonanych projektów

zgaduje bo nie liczyłem

0

Wypitych kubków kawy

nie przepadam za kawą...

4

Certfikaty

Google, CISCO, IT Essentials I & II

Wszystkie umiejętności przekładam na swoją pracę, aby tworzyć projekty zarówno atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne. Moje doświadczenie w zakresie projektowania to 2 letnia praca w drukarni wielkoformatowej, i ponad 7 letnia praca dla największych agencji reklamowych w Polsce. Od dłuższego czasu pracuję także jako freelancer dla małych, średnich oraz tych największych firm w Polsce i zagranicą. Brałem udział w projektach, które można zobaczyć w 9 krajach. 

 Wszystko zaczyna się od dobrego projektu. 

Pierwsze wrażenie po obejrzeniu materiałów reklamowych Twojej firmy zadecyduje o tym, czy potencjalny Klient zainteresuje się ofertą. Jeśli materiały reklamowe, którymi dysponujesz mają już ponad 5 lat, warto zastanowić się nad ich odświeżeniem. Firma nadążająca wizerunkowo za aktualnymi trendami jest postrzegana jako godna zainteresowania potencjalnego Klienta. Cały czas doskonale moje umiejętności dzięki zdobywaniu kolejnych doświadczeń przy okazji realizacji nowych zleceń, które są dla mnie nowymi wyzwaniami. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów wdrożyłem kompleksowe rozwiązania poligraficzne - przy współpracy z zaufanymi i rzetelnymi drukarniami oferuje wydruk wykonywanych projektów reklamowych realizując przy tym misję firmy "od projektu do druku". Za moim pośrednictwem możliwe jest wydrukowanie materiałów reklamowych, które zaprojektuje, ale również projektów zrealizowanych w firmach zewnętrznych.

                        

Pomysł, podejście i ciężka praca.

O MNIE.

STUDIO20

Piekary Śląskie

Gmina

Projektuje nie tylko na rynek polski ale także za granicę.

WSPÓŁPRACA.

Współpracowałem z:

  1. pl

Do tej pory udało mi się zdobyć doświadczenie przy współpracy z klientami indywidualnymi, firmami reklamowymi, bankami i nie tylko. Około 90% to rynek polski - reszta to między innymi:

Niemcy, Włochy, Szwecja, Anglia, Stany Zjednoczone, Egipt, Ukraina, Litwa.

 

Jeżeli podoba Ci się to co robię i chciałbyś ze mną współpracować lub zlecić większy projekt wystarczy, że do mnie napiszesz lub przedzwonisz i przedstawisz mi swoją wizję.